Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Hledáte zajímavé zaměstnání?

Připojte se k nám do týmu! Jsme stabilní firma, která nabízí pracovní možnosti po celé České republice i na Slovensku. Odstartujte kariéru ve společnosti, která vám umožní růst a kde se nadšení a nové nápady cení stejně jako letité zkušenosti.

Co nabízíme?

Nabízíme práci na hlavní zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou v úspěšné a rozvíjející se společnosti, stálou mzdu, zaměstnanecké benefity a přátelský kolektiv.

A koho hledáme?

Hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří mají prodejního ducha, energičnost a umí pracovat v týmu i samostatně. Hledáme ty nejlepší z vás, kteří chtějí ukázat svoje schopnosti a mají chuť učit se novým věcem.

Asistent/ka prodeje, vedoucí prodejny

Pro naše pobočky hledáme šikovné uchazeče na pozici asistent/ka prodeje a vedoucí prodejen. Práce je vhodná pro ženy i muže bez ohledu na věkovou skupinu, absolventi i střední věk vítán!

Volné pracovní pozice ČR

Volné pracovní pozice SR

 

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš profesní životopis s fotografií na adresu lidskezdroje@cityrealex.com nebo vyplňte formulář u konkrétní nabídky na našem webu. Všechny došlé odpovědi pečlivě prostudujeme a vybraní uchazeči budou pozvaní k osobnímu pohovoru.

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost