Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Jak na oddálení ejakulace? Zkuste našich 6 tipů

Většina mužů chce v posteli „dlouho vydržet“, ale ne vždycky to jde. Předčasná ejakulace je dvojího druhu – ta jednodušší je stenická, jež je způsobena příliš vysokou citlivostí penisu. V tomto případě se muži nepodaří ejakulaci včas zastavit. Zpravidla je však po chvíli schopen druhého kola a tuto formu předčasné ejakulace lze lehčeji ovládnout. Ten komplikovanější typ předčasného vyvrcholení, astenický, postihuje muže bez ohledu na věk a jde o ztrátu kontroly nad penisem. Často muž ejakuluje dřív, než má vůbec dostatečně silnou erekci pro styk. Naše tipy pomáhají především mužům se stenickou formou, nicméně mohou pomoci i při té astenické.

1.  Komunikujte!

Komunikace mezi partnery je naprostý základ. Ať už má muž jakoukoliv z forem poruchy erekce, hlavní je si o tom popovídat. Astenická forma předčasné ejakulace je často způsobená psychickým zatížením a právě i svěření se partnerovi je způsob, jak takové zatížení zmírnit alespoň v soukromém životě. Obecně pomáhá komunikace během sexu – partnerka například může blížící se ejakulaci oddálit stisknutím kořene penisu či změnou rytmu. Celý milostný akt se dá také prodloužit předehrou, kdy je pozornost více věnována ženě.

2. Trénink číslo 1: Každý den 30 minut cvičení

Pravidelný masturbační trénink, někdy zvaný „start-stop“, pomůže k delší výdrži. Vtip je v tom, že je třeba masturbovat půl hodiny tak, aby došlo k vyvrcholení až na samotném konci cvičení. Jakmile se blíží orgasmus, je nutné přestat, nechat penis chvíli odpočinout a pak opět pokračovat. U té jednodušší formy předčasné ejakulace má tento trénink vysokou úspěšnost, u té komplikovanější také pomůže, ale spíš jako doplněk. Je však nutné provádět cvičení pravidelně a rozhodně je nezkracovat. Obecně se doporučuje každý den alespoň třikrát zerektovat penis bez konečné ejakulace – podporuje to funkci prokrvení orgánu a také funkci topořivých tělísek.

3. Trénink číslo 2: Přerušování močení

Takzvané Kegelovy cviky fungují jako posilovače pánevního dna a prevence inkontinence, s předčasným vyvrcholením pomůžou i mužům se stenickou formou předčasné ejakulace. Spočívají v opakovaném přerušování proudu při močení.

4. Pravidelné používání vakuové pumpy

Skvělý je také pravidelný trénink za pomoci vakuové pumpy – vakuum totiž působí na topořivá tělíska, která vlivem pravidelné stimulace zlepšují svou funkčnost. Pokud muž začne s pravidelným používáním vakuové pumpy před třicítkou, může si prodloužit schopnost aktivního sexuálního života o mnoho let. Zejména pro starší ročníky je to neocenitelný pomocník.

5. Znecitlivující prostředky

Jde o gely anebo kondomy snižující citlivost penisu. Jejich účinek má však výhodu i nevýhodu zároveň – sice prodlouží sex, ale také může snížit požitek muže.

6. Návštěva lékaře

Toto řešení je dobré zvážit, když nic jiného nepomůže. Lékař může předepsat určité léky, ale vždy je potřeba myslet i na všechna rizika a možné vedlejší účinky.

 

Mohlo by vás zajímat:

Sprej oddalující ejakulaci

Gely oddalující ejakulaci

Krém oddalující ejakulaci

Tlumivé kondomy

 

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost