Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím
HOT
Kat. číslo 069252

Feromony - Eau de Parfum Twilight Intense Man

(2 recenze)

Zboží není momentálně v nabídce.

Přípravili jsme pro vás podobné produkty, které by se Vám mohly líbit.

Prohlédnout nabídku

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou neutrální

Představení produktu

S tímto toaletním parfémem se budete cítit sebevědoměji a žádostivěji. Feromony zvyšují sexuální přitažlivost. umožňují vystupovat přirozeně. zlepšují vztahy nejen sexuální. ale i společenské. V sexu se zřejmě nejvíc uplatňují v počátečních fázích vzájemné přitažlivosti. Co s feromony získáte? Budete sebevědomější. uvolněnější a budete na lidi působit mile a přátelsky. Zájem o vás se rázem zvýší. (Feromony produkuje každý z nás. s věkem ale tvorba vlastních feromonů klesá. Už po 25. roku života. klesá výrazně). Něco navíc! Feromony využijete nejen při seznamování a hledání partnera. ale i ve stávajícím vztahu vám feromony pomohou znovu zapálit plamínek lásky a touhy. Feromony využijete i při pohovorech do nového zaměstnání. při obchodních schůzkách nebo u zkoušek ve škole. Jak feromony používat? Feromony stejně jako parfém naneste na krk. zápěstí nebo za ucho (na tepové body). Doba jejich působení jsou 4-6 hodin. Pokud si pořídíte feromony bez parfému (natural). můžete použít svůj oblíbený parfém. Feromony obsažené v parfémech a gelech jsou vyrobeny uměle. působí ale skvěle už při použití minimálního množství. Působí feromony opravdu vždycky? Pokud je Vám někdo nepříjemný nebo Vám připadá například hloupý. může na Vás působit feromony. jak chce. stejně si Vás nezíská. Svůj protějšek hodnotíme daleko komplexněji. A co jsou vlastně feromony? Feromony jsou sexuální komunikační látky. které produkují všichni živočichové. hmyz. ale také lidé. aby přivábili sexuálního partnera. Tyto látky jsou vnímány zvláštním smyslovým orgánem v nose (tzv. Jakobsnovým orgánem). jsou neviditelné. bez vůně a působí podvědomě - již sebemenší množství vyvolává dráždění v mozku. a tím ovlivňují chování. Objem: 5 ml.

Parametry produktu

Forma parfém
Objem/Obsah 5 ml
Určeno pro muže
Značka HOT

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Vladimír 23.11.2018 | 18:15

Dobrý den,koupil sem si FEROMONY - EAU DE PARFUM TWILIGHT INTENSE MAN,a skoro už sem ho vystříkal a manželka na to vůbec nereagovaa l,a o sex dále nemá zájem,jinak máme doma pohodu,co by na ni zabralo,nějaké kapky do čaje?Asi to nefunguje,nebo feromony pro lezby?Vladimír

Feromony - Eau de Parfum Twilight Intense Man
Odpověď
Alena, Erotic City
26.11.2018 | 09:32
Dobrý den,  feromony samozřejmě nemusí… Zobrazit celou odpověď

Recenze zákazníků

  • Fero

    Super jen málo

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost