Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím
Bathmate
Kat. číslo 078617

Bathmate Jelqing sérum - Max Out

(0 recenzí)
999 Kč
-13 % 1 145 Kč
Není skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou neutrální

Představení produktu

Stimulační sérum pro podporu masážní techniky zvané Jelqing, která podporuje přirozené zvětšení penisu. Díky jeho složení dosáhnete výsledků rychleji. Sérum obsahuje kvalitní suroviny jako je například: ženšen, butea superba, kolagen, máta, kofein a další. Jelquing krok za krokem: 1. Naneste sérum Max Out rovnoměrně po celé délce penisu a dosáhněte 50-75 % erekce. 2. Z palce a ukazováčku vytvořte kolečko (gesto pro OK). 3. Tímto kolečkem sevřete kořen penisu co nejblíže stydké kosti. 4. S lehkým sevřením ruky postupujte směrem nahoru k hlavičce penisu. Ideální je takové sevření, které nebolí, ale účinně tlačí krev do penisu. 5. Zastavte před žaludem. Právě jste dokončili jeden jelq. Každý jelq by měl trvat přibližně 2 až 3 sekundy. Tento proces opakujte 100x střídavě levou a pravou rukou. Doporučujeme 3-5 x týdně. Jakmile jste dokončili cvičení, nechte sérum vstřebat do pokožky, podpoříte tím zvětšení penisu. Upozornění: Nikdy nedělejte jelq při plné erekci. Okamžitě přestaňte, pokud je proces bolestivý. Nikdy nedělejte jelq na žaludu. Během jelqingu by nemělo dojít k ejakulaci.

Parametry produktu

Forma krém
Objem/Obsah 100 ml
Určeno pro muže
Značka Bathmate

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost