Poradna

odpovídá Alena
Produktová manažerka
Erotic City

Vaše dotazy zodpovíme v pracovní dny do 24 hodin.

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Prostřednictvím webového formuláře nám můžete zaslat svůj dotaz související s produkty, sexuálními problémy apod.. Uvádějte zde prosím pouze konkrétní dotazy, postřehy, problémy, přání. Vulgární výrazy, napadávání, urážky, reklama či cizí odkazy budou smazány.

Dotazy zodpovídáme v nejbližším možném termínu. Zveřejněné odpovědi řadíme do přehledných tématických celků. Ke každému dotazu prosím uvádějte vždy maximum informací.  V případě, že vyplníte e-mail bude Vám zasláno upozornění o zveřejnění odpovědi. Než položíte dotaz, nejprve si ověřte, zda podobná otázka nebyla odpovězena. Využijte k tomu vyhledávání v otázkách a odpovědích - pole a tlačítko Hledej. Pokud jste odpověď na otázku nenalezli, můžete ji zadat pomocí kliknutí na tlačítko Nový dotaz.

 

Nový dotaz Nejčastější dotazy
 
Diskrétní nákup (Vašek) [21.03.2018]
Dobrý den,

je možné si zboží na internetu koupit a vyzvednout zabalené na prodejně?

Děkuji za odpověď

Odpověď
 
 

Vážený zákazníku,

nevím přesně, jak to myslíte. Přejete si zboží zaplatit předem a pak jen zabalené vyzvednout na prodejně nebo jej chcete dárkově zabalit? Co se týká diskrétnosti, není problém objednat si zboží domů.

Zboží běžně odesíláme poštou nebo GLS a je vždy diskrétně zabalené. Na štítku je odesílatel City Realex, a.s., nikde se neobjevuje Erotic City. Zboží je zabaleno do kartonových krabic, takže se nikdo nedozví, co se v balíčku skrývá. Zboží se dá objednat Českou poštou tak, že vám jej nebudou doručovat domů, ale uloží ho na poště a vy si jej vyzvednete.

Na prodejny běžně takto zabalené zboží neposíláme. Zákazníci volí rezervaci na prodejně právě proto, aby si zboží prohlédli, popř. zvolili alternativu a platba probíhá až na prodejně. Ale nejspíš bychom byli schopní to nějakým způsobem zařídit.

Prosím upřesněte mi svůj požadavek, popř. napište, na které prodejně si zboží chcete vyzvednout. 

Děkuji a přeji hezký den.

 
Feromony (Ludovit Sebesta) [03.02.2018]
Dobrý večer chtěl bych se zeptat proč si mne vůbec nikde a nikdy nevšimnou žádné ženy když jdu po ulici připadám si jak neviditelný i když nosim žlutou reflexní vestu když jedu na kole u nás to v obci pochopim ze si mne nikdo nevšimne mají to zakázané od sousedů a kdybych použil nektery feromon tak by si mne už někdo všimnou ze vůbec jsem děkuji a naschledanou.
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

feromony jsou skvělým krokem, jak upoutat pozornost svého okolí a zvýšit si sebevědomí. 

Feromony jsou sexuální komunikační látky, které produkují všichni živočichové, hmyz, ale také lidé, aby přivábili sexuálního partnera. Tyto látky jsou vnímány zvláštním smyslovým orgánem v nose (tzv. Jakobsnovým orgánem), jsou neviditelné, bez vůně a působí podvědomě - již sebemenší množství vyvolává dráždění v mozku, a tím ovlivňují chování.

Feromony a jejich role

Zvyšují sexuální přitažlivost, umožňují vystupovat přirozeně, zlepšují vztahy nejen sexuální, ale i společenské. V sexu se zřejmě nejvíc uplatňují v počátečních fázích vzájemné přitažlivosti.

Co s feromony získáte?

Budete sebevědomější, uvolněnější a budete na lidi působit mile a přátelsky. Zájem o vás se rázem zvýší. (Feromony produkuje každý z nás, s věkem ale tvorba vlastních feromonů klesá. Už po 25. roku života, klesá výrazně).

Něco navíc!

Feromony využijete nejen při seznamování a hledání partnera, ale i ve stávajícím vztahu vám feromony pomohou znovu zapálit plamínek lásky a touhy. Feromony využijete i při pohovorech do nového zaměstnání, při obchodních schůzkách nebo u zkoušek ve škole.

Jak feromony používat?

Feromony stejně jako parfém naneste na krk, zápěstí nebo za ucho (na tepové body). Doba jejich působení jsou 4-6 hodin. Pokud si pořídíte feromony bez parfému (natural), můžete použít svůj oblíbený parfém. Feromony obsažené v parfémech a gelech jsou vyrobeny uměle, působí ale skvěle už při použití minimálního množství.

Působí feromony opravdu vždycky?

Pokud je Vám někdo nepříjemný nebo Vám připadá například hloupý, může na Vás působit feromony, jak chce, stejně si Vás nezíská. Svůj protějšek hodnotíme daleko komplexněji. 

Děkujeme za dotaz, v případě dalších otázek se na nás neváhejte znovu obrátit. 

Můžete navštívit i náš nový web Erotic City, který je ještě přehlednější. 

Doporučujeme tyto produkty
 
love is perfect sprej (Nábělek Marcel) [01.02.2018]
Dobrý den
chtěl bych se zeptat co to udělá s partnerkou
po nastříkání látky na penis
má atopický ekzém
A jaké materiály jsou pro ni vhodné.
děkuji.
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

dotaz by měl být spíše směrovaný na jejího lékaře. Jen lékař vám může říct, jak může pokožka reagovat na obsažené látky. 

Co se týká materiálů, tak mezi hypoalergenní a tzv. "nejčistší" materiály patří sklo. Výrobky ze skla jsou tvrzené a dá se s nimi experimentovat tak, že se dá materiál nahřát nebo zchladit. Další variantou může být silikon, na který jsou alergické reakce opravdu výjimečné. Ale opět bych to konzultovala s ošetřujícícm lékařem. 

Děkujeme za dotaz, v případě dalších otázek nás neváhejte znovu kontaktovat. 

Doporučuji vám navštívit i náš nový web Erotic City, kde najdete spoustu novinek, zajímavýc aakcí a kde je zboží rozděleno ještě přehledněji pro snadnější výběr. 

Doporučujeme tyto produkty
 
Tabletky pre zenu (Jan) [31.01.2018]
Dobry den, mate nejake tabletky pre zenu na zvysenie chute na sex? Dakujem
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

na zvýšení chuti na sex máme afrodiziakální kapsle nebo kapky. Za nejlepší variantu považuji kapsle Maca. Jsou sice na dlouhodobé užívání, ale mají skvělý účinek na tělo, a to nejenom v oblasti sexuální. Doplněk stravy Maca extra strong je 100% přírodní prostředek indiánů z peruánských And z přírodního kořene Maca (Lepidium meyenii) ke zvýšení sexuální výkonnosti. Tobolky aktivizují pohlavní orgány a tím dochází k silnému sexuálnímu povzbuzení. Současně aktivují buněčný metabolismus a zlepšují psychickou a fyzickou výkonnost. Mají vysoký obsah železa, jódu, vápníku, fosforu a vitamínu A. Mají vynikající účinky při dlouhodobém používání. Doporučené užívání: 1-2 kapsle denně, kapsle se polykají celé.

• stimuluje sexuální funkce
• působí proti duševní vyčerpanosti, stresu, posiluje psychickou odolnost
• zlepšuje libido
• zvyšuje plodnost
• zmírňuje příznaky stárnutí

Další možností jsou kapky. Nejznámější jsou asi Španělské mušky - afrodiziakální kapky pro ženy a muže ke zvýšení sexuálního apetitu a prožitku při milování. Španělské mušky jsou speciální směsí L-argininu a extraktu z kořene Děhele čínského zvyšuje libido, zlepšuje prokrvení intimních partií a jejich citlivost. 

Doporučuji vám navštívit náš nový web Erotic City, kde je zboží ještě přehledněji rozděleno do kategorií a výběr zboží je snadnější. 

Doporučujeme tyto produkty
 
do penisu (Paul) [27.01.2018]
Dobrý den, chtěl bych si pořídit nějakou hračku na dráždění penisu.. Můžete něco doporučit? Myslím třeba vibrační dilatátor- čím nejlépe mazat a jake použít gely proti bakteriim, nerad bych si ublížil.. Děkuji NEbo třeba nějaky vibracni masturbator?
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

v naší nabídce najdete dilatátory i masturbátory. Vibrační dilatátor máme v nabídce jeden a nabízí 7 stupňů vibrací. Pro důkladnou hygienu použijte na ošetření dezinfekci na erotické pomůcky a při použtií kvalitní antibakteriální lubrikant Shield

Masturbátory jsou v dnešní době velmi realné, co se týká materiálu. Nejoblíbenější je napodobenina lidské kůže. S masturbátorem v této kvalitě budou pocity a prožitky velmi reálné. Vibrace jsou velmi příjemné a díky nim se dá krásně vystupňovat rozkoš až k vyvrcholení. 

Více informací a novinky ve zboží najdete na novém webu Erotic City, který je ještě přehlednější a v mobilním zobrazení.

Děkujeme za dotaz, v případě dalších otázek nás neváhejte znovu kontaktovat.

Doporučujeme tyto produkty
 
Masazni strojek (Lucie) [19.01.2018]
Dobry den,chtela bych se zeptat zda mate v nabidce tento pristoj nebo podobny tomuto.dekuji

Odpověď
 
 

Dobrý den, 

minivibrátory v nabídce máme. Můžete vybírat z různých barevných variant a provedení. Níže najdete produkty, které bych vám doporučila, kompletní nabídku najdete ZDE

Doporučujeme tyto produkty
 
3krtící kroužky (Daniel) [03.01.2018]
Dorbý den.Chci vyzkoušet škrtící kroužky na penis a varlata..Podle čeho mám vybírat?Děkuji.
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

škrtící kroužky můžete vybírat mezi pevnými nebo stahovacími. Pokud se zaměříte na pevné kroužky, určitě bych vám doporučila některou sadu, kde jsou obvykle kroužky různých velikostí. Dají se pak kombinovat - jením se dá zaškrtit penis, dalším varlata. Tyto erekční kroužky jsou obvykle pružné, takže se dají pohodlně nasadit. Kroužky mohou být ale také z kovu a tam už je nutné vědět, jakou velikost zvolit. 

Co se týká stahovacích kroužků, tak u těch se dá velikost nastavit. Existují i takové, které mají smyčku na penis a smyčku na varlata. 

Doporučuji vám navštívit některou z našich prodejen a obsluha vám všchny typy ukáže. Můžete zkusit pružnost kroužků a tak zvolit nejvhodnější velikost. 

Níže najdete doporučené produkty, zde je kompletní nabídka kroužků.

Doporučujeme tyto produkty
 
vagína (jiří) [27.12.2017]
dobrý den po tom co sem vyzkoušel fleshlajt a jiné masturbátory pro muže
chtěl bych poradit jestli jsou vagíny které sou jako reálný sex jako opravdový nebo podobný jsem postižený a rád bych to věděl
jestli to je čím dražší tím reálnělší nebo který je jako sex s živou dívkou děkuji za odpověd.
Odpověď
 
 

Vážený zákazníku, 

masturbátory pro pány mohou být vyrobeny z různých materiálů a mohou se pohybovat v různých cenových hladinách. Pokud hledáte nejvěrnější materiál, tak je to napodobenina lidské kůže - TPR. Při použití jsou pocity opravdu velmi věrné. Zážitek se samozřejmě umocňuje, pokud si muž vybere pro něj vizuálně zajímavý typ. Vybírala bych podle toho, jak se vám líbí, nikoliv podle ceny. 

Co může ještě výběr ovlivnit jsou funkce navíc, a to jsou vibrace, jsou vzrušující a zajímavé. Přinesou nové pocity a vzrušující stimulaci. 

Doporučuji vybírat z kolekce výrobků EC Royal Collection, tady najdete různé zajímavé typy, ať už vibrační nebo nevibrační. 

Doporučujeme tyto produkty
 
vibrační vajíčko (amaterka222) [16.12.2017]
Dobry den, chci si koupit vibrační vajičko na dalkove ovladani. Chtela bych se zeptat jake byste mi doporučila..mam rada silne vibrace.
A nenam moc zkusenosti s hrackama tohoto typu mam jen vibrator..ktery me hodne drazdi na postevacku..tak se chci zeptat zda neni pro me lepsi spise vibracni hlavice.
dekuji.
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

pokud hledáte silnou vibraci na klitoris a rozhodujete se mezi vibračním vajíčkem a masážní hlavicí, určitě bych na vašem místě volila masážní hlavici. Masážní hlavice jsou dobíjecí a nabízí až extra silné vibrace. Vibrační vajíčka jsou na knoflíkové baterie a tak je zřejmé, že jejich vibrace nikdy nemohou dosáhnout takové síly, jako masážní hlavice.

Pokud byste chtěla zkusit něco nového a naprosto úžasného, pořiďte si Womanizer. Je to naprostá pecka v oblasti stimulace klitorisu. Womanizer zlehka nasaje klitoris a pak jej s pomocí pulzujících tlakových vln bezdotykově stimuluje. Orgasmus přichází ve velmi krátké chvíli a většinou přicházejí další a další orgasmy. Většina žen s ním zažívá multiorgasmy, aniž by je kdy předtím zažily. Heslo Womanizeru je: Za minutu na vrcholu. Womanizer mohu doporučit osobně. 

Níže najdete doporučené produkty, věří, že si z naší vyberete. 

Doporučujeme tyto produkty
 
Zvíšení chuti na sex (Miky) [02.12.2017]
Dobrý den chci se zeptat u mojí partnerky je problem s chutí na sex nemusi to mít i třeba 5 dní a nevadí ji to radi by jsme zvišíly naladu a chut popřipadě nadrženost na sex. Existují nějaky přisady do pití nebo co koliv po čem by začala citít chut na sex ? Něco jako vyagra pro ženy. Nejsem si jist jestli Feromony je to práve proto raději pišu co jse osvědčene. Moc děkuji

Odpověď
 
 

Vážený zákazníku, 

děkujeme za dotaz. Chuť na sex mohou pomoci zvýšit afrodiziaka z naší nabídky. Můžete vyzkoušet kapky Spanish Fly Drops nebo Love Drops. Jde o afrodiziakální kapky ke zvýšení sexuálního apetitu, vášně a prožitku při milování.

Feromony mají trochu jiný účinek. Zvyšují sexuální přitažlivost osoby, která je použije, umožňují vystupovat přirozeně, zlepšují vztahy nejen sexuální, ale i společenské. V sexu se zřejmě nejvíc uplatňují v počátečních fázích vzájemné přitažlivosti. 

Doporučujeme tyto produkty