Poradna

odpovídá Alena
Produktová manažerka
Erotic City

Vaše dotazy zodpovíme v pracovní dny do 24 hodin.

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Prostřednictvím webového formuláře nám můžete zaslat svůj dotaz související s produkty, sexuálními problémy apod.. Uvádějte zde prosím pouze konkrétní dotazy, postřehy, problémy, přání. Vulgární výrazy, napadávání, urážky, reklama či cizí odkazy budou smazány.

Dotazy zodpovídáme v nejbližším možném termínu. Zveřejněné odpovědi řadíme do přehledných tématických celků. Ke každému dotazu prosím uvádějte vždy maximum informací.  V případě, že vyplníte e-mail bude Vám zasláno upozornění o zveřejnění odpovědi. Než položíte dotaz, nejprve si ověřte, zda podobná otázka nebyla odpovězena. Využijte k tomu vyhledávání v otázkách a odpovědích - pole a tlačítko Hledej. Pokud jste odpověď na otázku nenalezli, můžete ji zadat pomocí kliknutí na tlačítko Nový dotaz.

 

Nový dotaz Nejčastější dotazy
 
Vagina original parfém (Petr S) [06.03.2017]
Dobrý den.
Potřebuji se zeptat. Rád bych si koupil Vagina originál parfém. Je možné ho u vás ještě někde zakoupit a nebo objednat?
Na vaši pobočce mi řekli, že už není na trhu.Nevíte jestli se ještě vyrábí?
Zkusil jsem ho objednat na vagina-originál.com, přišel mi email na zaplacení ceny ale s málo údaji.

Dekuji.

S pozdravem

Petr S.
Odpověď
 
 

Dobrý den,

pokud máte na mysli parfém Vulva, tak ten už skutečně nemáme skladem a bohužel se už ani nevyrábí.

Alternativou mohou být parfémy s feromony, které zvyšují přitažlivost a mají celkově příznivý vliv na vztahy zejména sexuální, ale i ty společenské. Více se o feromonech můžete dozvědět níže.

SÁZKA NA JISTOTU                                            

Feromony jsou sexuální komunikační látky, které produkují všichni živočichové, hmyz, ale také lidé, aby přivábili sexuálního partnera. Tyto látky jsou vnímány zvláštním smyslovým orgánem v nose (tzv. Jakobsnovým orgánem), jsou neviditelné, bez vůně a působí podvědomě - již sebemenší množství vyvolává dráždění v mozku, a tím ovlivňují chování.

Feromony a jejich role

Zvyšují sexuální přitažlivost, umožňují vystupovat přirozeně, zlepšují vztahy nejen sexuální, ale i společenské. V sexu se zřejmě nejvíc uplatňují v počátečních fázích vzájemné přitažlivosti.

Co s feromony získáte?

Budete sebevědomější, uvolněnější a budete na lidi působit mile a přátelsky. Zájem o vás se rázem zvýší. (Feromony produkuje každý z nás, s věkem ale tvorba vlastních feromonů klesá. Už po 25. roku života, klesá výrazně).

Něco navíc!

Feromony využijete nejen při seznamování a hledání partnera, ale i ve stávajícím vztahu vám feromony pomohou znovu zapálit plamínek lásky a touhy. Feromony využijete i při pohovorech do nového zaměstnání, při obchodních schůzkách nebo u zkoušek ve škole.

Jak feromony používat?

Feromony stejně jako parfém naneste na krk, zápěstí nebo za ucho (na tepové body). Doba jejich působení jsou 4-6 hodin. Pokud si pořídíte feromony bez parfému (natural), můžete použít svůj oblíbený parfém. Feromony obsažené v parfémech a gelech jsou vyrobeny uměle, působí ale skvěle už při použití minimálního množství.

Působí feromony opravdu vždycky?

Pokud je Vám někdo nepříjemný nebo Vám připadá například hloupý, může na Vás působit feromony, jak chce, stejně si Vás nezíská. Svůj protějšek hodnotíme daleko komplexněji.

Děkujeme za dotaz, v případě doplňujících otázek se na nás neváhejte znovu obrátit. 

Doporučujeme tyto produkty
 
ochrana (tomáš) [10.02.2017]
Dobrý den chtěl bych se zeptat zdali má na sex vliv kondom s vůní?
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

kondomy s vůní na sex obvykle vliv nemají. Jde spíše o zpestření milování a navození příjemné atmosféry. 

Sex mohou ovlivnit spíše jiné typy kondomů. Existují kondomy tlumivé, které dokáží oddálit ejakulaci nebo kondomy s nopky a vroubky pro silnější stimulaci. 

Doporučujeme tyto produkty
 
pulsátor (Renka) [26.01.2017]
Dobrý den,
uvažuji o koupi pulsátoru na bod G, prosím o radu, jaký si pořídit.
Děkuji
R
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

úžasných vibrátorů na bod G, které nabízí vibrace a pulzace, máme v nabídce hned několik. Doporučuji vybrat pomůcku ze silikonu, jde o kvalitní materiál, který je velmi přátelský k tělu a má výborné vlastnosti. Co se týká funkcí, vibrace a pulzace jsou skvělé v tom, že je stimulace pro ženu rozmanitá a více vzrušující.

V dnešní době také nabízíme tzv. Pulzátory, které mají přirážecí funkci. Taková pomůcka napodobuje samotný akt mezi mužem a ženou. Rytmické pohyby tam a zpět jsou překvapivě přirozené a vzrušující. Z naší kolekce výrobků EC Royal Collection je to Solis a Stella

V doporučených produktech najdete několik tipů, věřím, že Vás některý z vybraných vibrátorů zaujme. Doporučuji také navštívit některou z našich prodejen. Proškolená obsluha Vám vibrátory a jejich funkce ukáže. Seznam prodejen najdete zde

Doporučujeme tyto produkty
 
baterie (lea) [23.01.2017]
Dobrý den,
zakoupila jsem si vibrační vajíčkoEC ROYAL COLLECTION a potřebovala bych nové baterie. Na těch původních je napsáno Vinnie L1154. Jaké si mám koupit. Děkuji :-)
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

jedná se o knoflíkové baterie LR44. Zakoupit je můžete na našich prodejnách i e-shopu. 

Doporučujeme tyto produkty
 
minivibrátor se silnými vibracemi (Kla) [21.01.2017]
Který z minivibrátorů s cenou do 1000Kč má nejsilnější vibrace?
Děkuji
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

v dnešní době jsou i menší vibrátory vybaveny silnými motorky. Doporučuji minivibrátor, které má kromě vibrací i pulzace. Rozmanitá stimulace je u žen velmi žádaná. 

Doporučujeme tyto produkty
 
Sex shop (Kuba) [08.01.2017]
Dobrý den,
V sexshopu Erotic city v Praze na Černém mostě existuje sexshop do kterého můžou i nezletilý občané. Je to pravda ? Předem děkuji
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

obchodní centrum na Černém mostě, kde jsme měli prodejnu, již neexistuje, respektive je tam myslím obchodní dům s nábytkem.

V současné době máme všechny prodejny se vstupem od 18-ti let. 

Děkujeme za pochopení. 

 
vibrator (jiři) [28.12.2016]
Muýete mi prosim poradit mekky a ohebny vibrator
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

jedny z nejměkčích a nejohebnějších vibrátorů, jsou tzv. vibrátory gelové. Samozřejmě i ty mohou být různě měkké a ohebné, záleží na umístění motorku a celkovém řešení. Ideální by bylo, podívat se na výběr vibrátorů přímo na některé z našich prodejen. Obsluha by Vám ukázala naši nabídku. Pokud ale chcete raději nakoupit na našem e-shopu, níže najdete typy ode mě. 

Doporučujeme tyto produkty
 
Dotaz (Jan) [18.12.2016]
Dobrý den, porosím o radu, potýkám se u nové partnerky s problémem přrčasné ejakulace a vyvrcholení. Nabízíte nějaký gel na oddálení silného vzrušení a napětí, případně poradíte? Dosud jsem se s danou situací nepotkal.

Stává se mi to jak při autoerotice tak i při přímé stimulaci orální, vaginální i anální. Sice brzy mám zpět erekci, ale ten úvod mne mrzí.
Děkuji
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

mohu Vám nabídnout účinné prostředky na oddálení ejakulace ve formě gelu nebo krému. Níže v doporučených produktech najdete moje tipy. 

Doporučujeme tyto produkty
 
Realné dildo (pavel) [16.12.2016]
dobrý den
sháním reálné dildo s přísavkou která by jej udržela na svislé ploše (postel skřín) má toto dildo přísavku
DILDO - REBEL BIG DONG

nebo mohla by jsete mi nějaké doporučit
Vibrátor - co k němu? (Soledat) [09.12.2016]
Zakoupila jsem si ve Vaší prodejně LADY DREAMS VIBRÁTOR - RODI PURPLE a zajímalo by mě, kterou dezinfekci a lubrikant si k němu mám pořídit.
Předem děkuji za radu.
Odpověď
 
 

Vážená zákaznice, 

na tento vibrátor není v doplňcích žádné omezení, můžete použít dezinfekci s alkoholem i bez alkoholu a lubrikant na vodní nebo silikonové bázi. Dezinfekci bez alkoholu můžete využít mimo pomůcky i na intimní hygienu. Co se týká lubrikantů, tak vodní báze je univerzánější, je vhodná na všechny typy materiálů, pokud tedy máte i další pomůcky z citlivějších materiálů nebo plánujete jejich zakoupení, doporučuji vodní bázi. Silikonové lubrikaty jsou skvělé v tom, že nevysychají, vytvoří na pomůcce či těle film, který má dlouhotrvající účinek. 

Doporučujeme tyto produkty