Poradna

odpovídá Alena
Produktová manažerka
Erotic City

Vaše dotazy zodpovíme v pracovní dny do 24 hodin.

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Prostřednictvím webového formuláře nám můžete zaslat svůj dotaz související s produkty, sexuálními problémy apod.. Uvádějte zde prosím pouze konkrétní dotazy, postřehy, problémy, přání. Vulgární výrazy, napadávání, urážky, reklama či cizí odkazy budou smazány.

Dotazy zodpovídáme v nejbližším možném termínu. Zveřejněné odpovědi řadíme do přehledných tématických celků. Ke každému dotazu prosím uvádějte vždy maximum informací.  V případě, že vyplníte e-mail bude Vám zasláno upozornění o zveřejnění odpovědi. Než položíte dotaz, nejprve si ověřte, zda podobná otázka nebyla odpovězena. Využijte k tomu vyhledávání v otázkách a odpovědích - pole a tlačítko Hledej. Pokud jste odpověď na otázku nenalezli, můžete ji zadat pomocí kliknutí na tlačítko Nový dotaz.

 

Nový dotaz Nejčastější dotazy
 
sex (Blanka) [25.06.2017]
Mám přítele ale má slabou erekci po chvilce milování mu opadne.Jsou nějaké oleje nebo kapky na zlepšení jeho erekce.Děkuji.
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

děkuji za dotaz. Pokud přemýšlíte o afrodiziakálních prostředcích, tak Vám mohu doporučuji erekční krém a tablety na podporu erekce, které zajistí lepší prokrvení penisu a tím také silnější erekci. 

Na erekci máme v nabídce i speciální pomůcky. Vakuová pumpa je skvělý tréninkový nástroj, který pomáhá ke kvalitní erekci a díky pravidelnému cvičení dokáže i problémy s erekcí zlepšit. Díky podtlaku, který vzniká při odsávání vzduchu z válce pumpy, se do penisu nažene krev a penis je připravený k milování. Pokud se zajistí penis u kořene kroužkem, erekce bude stabilnější. 

Níže najdete doporučené produkty. Ještě jednou děkuji za dotaz, v případě doplňujících otázek se na mne neváhejte znovu obrátit.


Doporučujeme tyto produkty
 
Frigida (26496) [06.05.2017]
Dobrý den,
měla bych dotaz ohledně nějakých afrodiziak.
Pítel je velmi sexuálně neaktivní a já bych mu chtěla chuť na sex trošku zvětšit. Jaká afrodiziaka by jste mi doporučila?

A mám ještě jeden dotaz. Je známo že alkohol působí na některé může tak, že erekce není úplná. Nechci mu rvát kroužek ani pumpu, protože sex. hračky moc neuznává. Je nějaký jiný způsob¨?

Předem děkuji za odpověď
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

v naší nabídce najdete různé druhy afrodiziak. Jsou ve formě kapek, tablet nebo stimulačních krémů či gelů. Většina z nich má rychlý nástup, ale některá z nich jsou i na dlouhodobé užívání. 

Kapky - doporučuji kapky Love Drops nebo Spanish Fly Drops. Tyto kapky zvyšují sexuální apetit a prožitek z milování. 

Stimulační krémy a gely - dají se použít na erotickou masáž penisu. Mají prokrvující účinky a podporují erekci a vzrušení. 

Maca - afrodiziakální kapsle na dlouhodobé užívání. Skvělé jsou v tom, že pomáhají při fyzickém i psychickém oslabení. 

Samozřejmě vše záleží na tom, jaká forma afrodiziak je pro partnera přijatelná a co by tzv. zkousnul. Níže najdete širší výběr afrodiziak. 

Můžete ale samozřejmě zkusit i svůdné prádlo nebo nějakou sexy hračku pro páry jako je We-Vibe Unite nebo Sync

Doporučujeme tyto produkty
 
Dotaz (Daytona) [01.05.2017]
Dobrý den ,chtěla bych vas poprosit o radu.Chci si koupit nějaké afrodisiakum pro sebe ,na podporu chutě na sex.Prosím vas poradite mi jaké je účinné?Předem díky za odpověď.D
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

na zvýšení sexuální touhy vám mohu doporučit úžasné afrodiziakální kapky Love Drops. Zvyšují vášeň, vzrušení a prožitek z milování.

Pokud cítíte, že by tělo potřebovalo celkovou vzpruhu, posílit psychicky i fyzicky, tak vám doporučuji kapsle Maca. Jsou na dlouhodobé užívání a mají úžasný vliv na tělo. 

Doporučujeme tyto produkty
 
Vagínka (Jeníček ) [28.03.2017]
Dobrý den chci se zeptat. Mám v planu pořídít si od vás fleshligt vagínku. miluju dělat ženám orální sex, nedokážu se bez toho uspokojit a ted zrovna žádnou ženskou nemám. Nedokážu si představit jak vypada materiál který uvádíte, je možnost ho lízat?
Díky honza
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

vagíny Fleshlight jsu vyrobeny z materiálu, který věrně imituje lidskou pokožku. Jde o úžasné erotické hračky, které při použití nabízí skutečně reálné pocity. Vagína je hebká, s použitím lubrikačního gelu je pocit naprosto věrný a velmi vzrušující. Materiál lze samozřejmě i lízat, v tomto případě doporučuji použít lubrikant s příchutí. 

Níže najdete vagíny nejenom zmiňované značky, ale také značky Man Dreams, která nabízí klasické vagíny a mnohem víc. 

Doporučujeme tyto produkty
 
Vagina original parfém (Petr S) [06.03.2017]
Dobrý den.
Potřebuji se zeptat. Rád bych si koupil Vagina originál parfém. Je možné ho u vás ještě někde zakoupit a nebo objednat?
Na vaši pobočce mi řekli, že už není na trhu.Nevíte jestli se ještě vyrábí?
Zkusil jsem ho objednat na vagina-originál.com, přišel mi email na zaplacení ceny ale s málo údaji.

Dekuji.

S pozdravem

Petr S.
Odpověď
 
 

Dobrý den,

pokud máte na mysli parfém Vulva, tak ten už skutečně nemáme skladem a bohužel se už ani nevyrábí.

Alternativou mohou být parfémy s feromony, které zvyšují přitažlivost a mají celkově příznivý vliv na vztahy zejména sexuální, ale i ty společenské. Více se o feromonech můžete dozvědět níže.

SÁZKA NA JISTOTU                                            

Feromony jsou sexuální komunikační látky, které produkují všichni živočichové, hmyz, ale také lidé, aby přivábili sexuálního partnera. Tyto látky jsou vnímány zvláštním smyslovým orgánem v nose (tzv. Jakobsnovým orgánem), jsou neviditelné, bez vůně a působí podvědomě - již sebemenší množství vyvolává dráždění v mozku, a tím ovlivňují chování.

Feromony a jejich role

Zvyšují sexuální přitažlivost, umožňují vystupovat přirozeně, zlepšují vztahy nejen sexuální, ale i společenské. V sexu se zřejmě nejvíc uplatňují v počátečních fázích vzájemné přitažlivosti.

Co s feromony získáte?

Budete sebevědomější, uvolněnější a budete na lidi působit mile a přátelsky. Zájem o vás se rázem zvýší. (Feromony produkuje každý z nás, s věkem ale tvorba vlastních feromonů klesá. Už po 25. roku života, klesá výrazně).

Něco navíc!

Feromony využijete nejen při seznamování a hledání partnera, ale i ve stávajícím vztahu vám feromony pomohou znovu zapálit plamínek lásky a touhy. Feromony využijete i při pohovorech do nového zaměstnání, při obchodních schůzkách nebo u zkoušek ve škole.

Jak feromony používat?

Feromony stejně jako parfém naneste na krk, zápěstí nebo za ucho (na tepové body). Doba jejich působení jsou 4-6 hodin. Pokud si pořídíte feromony bez parfému (natural), můžete použít svůj oblíbený parfém. Feromony obsažené v parfémech a gelech jsou vyrobeny uměle, působí ale skvěle už při použití minimálního množství.

Působí feromony opravdu vždycky?

Pokud je Vám někdo nepříjemný nebo Vám připadá například hloupý, může na Vás působit feromony, jak chce, stejně si Vás nezíská. Svůj protějšek hodnotíme daleko komplexněji.

Děkujeme za dotaz, v případě doplňujících otázek se na nás neváhejte znovu obrátit. 

Doporučujeme tyto produkty
 
ochrana (tomáš) [10.02.2017]
Dobrý den chtěl bych se zeptat zdali má na sex vliv kondom s vůní?
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

kondomy s vůní na sex obvykle vliv nemají. Jde spíše o zpestření milování a navození příjemné atmosféry. 

Sex mohou ovlivnit spíše jiné typy kondomů. Existují kondomy tlumivé, které dokáží oddálit ejakulaci nebo kondomy s nopky a vroubky pro silnější stimulaci. 

Doporučujeme tyto produkty
 
pulsátor (Renka) [26.01.2017]
Dobrý den,
uvažuji o koupi pulsátoru na bod G, prosím o radu, jaký si pořídit.
Děkuji
R
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

úžasných vibrátorů na bod G, které nabízí vibrace a pulzace, máme v nabídce hned několik. Doporučuji vybrat pomůcku ze silikonu, jde o kvalitní materiál, který je velmi přátelský k tělu a má výborné vlastnosti. Co se týká funkcí, vibrace a pulzace jsou skvělé v tom, že je stimulace pro ženu rozmanitá a více vzrušující.

V dnešní době také nabízíme tzv. Pulzátory, které mají přirážecí funkci. Taková pomůcka napodobuje samotný akt mezi mužem a ženou. Rytmické pohyby tam a zpět jsou překvapivě přirozené a vzrušující. Z naší kolekce výrobků EC Royal Collection je to Solis a Stella

V doporučených produktech najdete několik tipů, věřím, že Vás některý z vybraných vibrátorů zaujme. Doporučuji také navštívit některou z našich prodejen. Proškolená obsluha Vám vibrátory a jejich funkce ukáže. Seznam prodejen najdete zde

Doporučujeme tyto produkty
 
baterie (lea) [23.01.2017]
Dobrý den,
zakoupila jsem si vibrační vajíčkoEC ROYAL COLLECTION a potřebovala bych nové baterie. Na těch původních je napsáno Vinnie L1154. Jaké si mám koupit. Děkuji :-)
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

jedná se o knoflíkové baterie LR44. Zakoupit je můžete na našich prodejnách i e-shopu. 

Doporučujeme tyto produkty
 
minivibrátor se silnými vibracemi (Kla) [21.01.2017]
Který z minivibrátorů s cenou do 1000Kč má nejsilnější vibrace?
Děkuji
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

v dnešní době jsou i menší vibrátory vybaveny silnými motorky. Doporučuji minivibrátor, které má kromě vibrací i pulzace. Rozmanitá stimulace je u žen velmi žádaná. 

Doporučujeme tyto produkty
 
Sex shop (Kuba) [08.01.2017]
Dobrý den,
V sexshopu Erotic city v Praze na Černém mostě existuje sexshop do kterého můžou i nezletilý občané. Je to pravda ? Předem děkuji
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

obchodní centrum na Černém mostě, kde jsme měli prodejnu, již neexistuje, respektive je tam myslím obchodní dům s nábytkem.

V současné době máme všechny prodejny se vstupem od 18-ti let. 

Děkujeme za pochopení.