Poradna

odpovídá Alena
Produktová manažerka
Erotic City

Vaše dotazy zodpovíme v pracovní dny do 24 hodin.

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Prostřednictvím webového formuláře nám můžete zaslat svůj dotaz související s produkty, sexuálními problémy apod.. Uvádějte zde prosím pouze konkrétní dotazy, postřehy, problémy, přání. Vulgární výrazy, napadávání, urážky, reklama či cizí odkazy budou smazány.

Dotazy zodpovídáme v nejbližším možném termínu. Zveřejněné odpovědi řadíme do přehledných tématických celků. Ke každému dotazu prosím uvádějte vždy maximum informací.  V případě, že vyplníte e-mail bude Vám zasláno upozornění o zveřejnění odpovědi. Než položíte dotaz, nejprve si ověřte, zda podobná otázka nebyla odpovězena. Využijte k tomu vyhledávání v otázkách a odpovědích - pole a tlačítko Hledej. Pokud jste odpověď na otázku nenalezli, můžete ji zadat pomocí kliknutí na tlačítko Nový dotaz.

 

Nový dotaz Nejčastější dotazy
 
Erekční kroužek (Jakub) [16.08.2016]
Dobrý den,
poradíte mi s nákupem erekčního kroužku?
Netuším jaký druh vybrat, jakou velikost a jaký materiál.
Děkuji předem
Jakub
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

erekční kroužky dělíme na pevné a nastavitelné-stahovací. Pevné kroužky mají daný průměr, ale přesto jsou ve většině případech pružné, jak moc, to záleží na materiálu. Nastavitelné kroužky se dají povolit a po nasazení dotáhnout na potřebnou velikost.

Pokud zvolíte pevný kroužek, doporučuji na začátek některou sadu, kde jsou různé velikosti. Určitě využijete ze sady více než jeden kroužek. Ty větší se dají umístit ke kořeni penisu až za varlata nebo přímo na varlata, pro zvýšení citlivosti. I pro samotné zaškrcení penisu můžete zvolit velikost dle nálady a potřeby zaškrcení. U pevných kroužků doporučuji použít lubrikant pro snadné nasazení. 

U nastavitelných kroužků záleží na systému dotažení a zafixování, aby se kroužek nepovoloval. Lubrikant není nutný, ale přesto jej doporučuji, při otočení by mohl kroužek tahat kůži. 

Co se týká materiálu, doporučuji na prvním místě silikon, jako další TPE. Osobně bych zvolila některou sadu kroužků. Ideální ale je, navštívit některou z našich prodejen a podívat se na zboží přímo tam. Proškolená obsluha Vám zboží ochotně ukáže, můžete si vyzkoušet pružnost materiálu apod.

Děkuji za dotaz, v případě doplňujících otázek se na mne neváhejte obrátit. 

Doporučujeme tyto produkty
 
návlek (chudák) [03.08.2016]
Dobrý den,
u tohoto produktu jsou uváděny vnitřní rozměry délka/průměr? Než bych návlek objednal, chci se ujistit aby nebyl vejký "MAN DREAMS NÁVLEK NA PENIS - PERU TRANSPARENT" nebo mám li objednat "MAN DREAMS NÁVLEK NA PENIS - MILAGRO TRANSPARENT", s tím, aby to zas moc nestahovalo. Pod by to byly vnitřní rozměry, tak zase délka by byla krátká u MILAGRA o 3 cm. Vadí to?
Děkuji za radu a pomoc při výběru
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

MAN DREAMS NÁVLEK NA PENIS - PERU TRANSPARENT má rozměry: délka vnitřní: 14 cm, délka vnější: 19 cm. Průměr vnitřní: 3 cm, průměr vnější: 5 cm - flexibilní. Tloušťka stěny: 1 cm.

MAN DREAMS NÁVLEK NA PENIS - MILAGRO TRANSPARENT má rozměry: délka vnitřní: 12 cm, délka vnější: 15 cm. Průměr vnitřní: 2 cm, průměr vnější 4 cm - flexibilní. Tloušťka stěny: 1 cm. 

Návlek Milagro je mnohem víc pružnější, měkčí a poddajnější. Návlek Peru je mohutnější a vyrobený z mnohem pevnějšího materiálu, je také těžší. Pokud si nejste jistý při výběru na e-shopu, doporučuji navštívit některou z našich prodejen. Obsluha vám návleky pro srovnání ukáže. 

Pokud bude návlek menší než penis je třeba při styku zavádět penis jen na konec návleku, aby se při cestě ven nestahoval. 

Doporučujeme tyto produkty
 
vibrator (misenkaa) [02.08.2016]
Dobrý den,
chtěla bych si koupit svůj první vibrátor, ale nevím jaký vybrat, jestli pevný nebo ohebný. Chtěla bych aby měl silnější vibrace, délku okolo 17 cm a cenu do 2000Kč. Mohla byste mi prosím nějak poradit?
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

vibrátorů je celá řada, liší se tvarem, materiálem, vibračními funkcemi atd. Při výběru úplně toho prvního vibrátoru bych Vám doporučila navštívit některou z našich prodejen, seznámit obsluhu s účelem návštěvy a nechat si ukázat různé typy vibrátorů. Prodavačky Erotic City jsou proškolené, vše Vám vysvětlí, ukáží a zapnou i vibrační funkce, aby jste získala představu. Tak si nejlépe vyberete. 

Pokud jde o moje doporučení, vybírala mezi vibrátory, které jsou vyrobeny ze silikonu nebo imitace lidské pokožky. Silikon je velmi příjemný a odolný materiál, imitace pokožky (TPR) je sice náročnější na údržbu, ale jeho reálnost je neuvěřitelná. Materiál doporučuji ohebný, aby se vibrátor mohl přizpůsobit anatomii Vašeho těla a použití bylo co nejpříjemnější. Co se týká vibrací, doporučuji vibrátory, které mají vibrace i pulzace - tedy různé vibrační programy. Stimulace je zajímavější a více vzrušující. Silné vibrace má dnes už většina vibrátorů. ideálně vybírejte mezi těmi, které jsou dobíjecí nebo na tužkové či mikrotužkové baterie. Skvělé jsou také vibrátory, které mohou současně stimulovat vagínu i klitoris. Níže najdete konkrétní produkty, které bych Vám osobně doporučila. Věřím, že vyberete správně a že budete spokojená. Pokud byste měla nějaké doplňující otázky, neváhejte se na mne znovu obrátit. 

Doporučujeme tyto produkty
 
Kolík (Lel) [29.07.2016]
Dobrý den, chtěl bych přítelkyni jako dárek koupit anální kolík, chtěl bych nějaký za rozumnou cenu a pro začátečníky, doporučíte mi nějaký ? :) děkuju
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

na začátek bych zvolila anální kolík s menším průměrem. Materiál by měl být ohebný, ale ne příliš měkký, aby se kolík dobře zaváděl, ideální je silikon. Nezapomeňte, že k anální stimulaci patří lubrikant. Dostatečná lubrikace a velmi pomalé zavádění pomůcky zajistí bezbolestnou penetraci. Níže najdete konkrétní produkty, které bych Vám osobně doporučuji. Můžete také navštívit některou z našich prodejen, kde vám proškolená obsluha ukáže různé typy těchto pomůcek a vy se pak budete moci lépe rozhodnout. 

Doporučujeme tyto produkty
 
dotaz poukaz (Monika) [20.07.2016]
Dobrý den, bylo by možné zakoupit poukaz do obchodu? Děkuji
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

dárkový poukaz v hodnotě 1000,- Kč lze zakoupit ve všech prodejnách Erotic City i na e-shopu. Všechny podrobné informace ohledně uplatnění najdete na našich stránkách v sekci Věnujte dárkový poukaz 

Doporučujeme tyto produkty
 
Asi nechápu kuličky (Jana) [18.07.2016]
Dobrý den, mám kuličky smartballs duo od Fun Factory a nejsem si jistá, zda je to dobrý výběr či zda jsem pouze nepochopila mechanismus jejich funkce. Měla jsem za to, že jde především o to, udržet je uvnitř a přitom být motivovaná se trochu pohnout vibrací :) Nicméně nemám nejmenší pocit, že bych potřebovala cokoli zapojovat, protože prostě drží na svém místě samy od sebe ať dělám cokoli. Vibrace vnitřní kuličky jsou příjemné, ale nejsem si jistá, že se odehrává jakékoli posilování (kromě toho, že je legrace si je pomocí svalů posouvat nahoru a zase dolů, i když v tomto případě bych asi ocenila naopak jednokuličku aby mě při tom neútočila na čípek). Fungují na mě správně a jenom to špatně pozoruju, nebo se mám podívat po jiných?
Odpověď
 
 

Dobrý den,

nošení kuliček velmi souvisí s kondicí svalů pánevního dna, pokud nemají kuličky tendenci vyklouzávat z pochvy ven, můžete být spokojená, vaše svalstvo v této oblasti je v dobré kondici. Neznamená to ovšem, že jej kuličky při nošení neposilují. Venušiny kuličky procvičují svaly zcela přirozeně za vás. Udržují svaly aktivní díky svojí hmotnosti a jemnému chvění, které způsobují kuličky umístěné uvnitř kuliček. Chvění kuliček je také velmi příjemným bonusem, žena má navíc díky němu obvykle větší chuť na milování, takže je to bonus i pro partnera. 

Co se týká „útoku na děložní čípek“, tak opatrně. Děložní čípek je velmi citlivé a snadno zranitelné místo v pochvě ženy. Jedná se o přímý vstup do dělohy, a proto je toto místo naprosto zásadní pro možnost otěhotnění. Nesmí proto docházet k příliš velkému zatěžování tohoto citlivého místa ženské pochvy. Může dojít např. k porušení jeho sliznice. Při správném umístění kuliček není děložní čípek nijak zatěžován. 

Pokud hledáte kuličky, díky kterým si svaly pánevního dna lépe uvědomíte, můžete zkusit tzv. tantrické kuličky bez provázku. Naši nabídku najdete níže v doporučených produktech.  

Doporučuji Vám také přečíst si zajímavý článek Tajemství venušiných kuliček, kde se dozvíte spoustu zajímavých informací a najdete zde i tipy na cvičení s kuličkami. 

Doporučujeme tyto produkty
 
Sex pomůcka (Daniel) [18.07.2016]
Dobrý den, může se do Erotic City pod věkovou hranicí 18 let ? (je mi 15).
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

vstup do prodejen i na e-shop Erotic City je omezen věkem 18-ti let. 

 
LOVE IS PERFECT SPREJ (Přál si zůstat v anonymitě) [13.07.2016]
Dobrý den, koupil jsem LOVE IS PERFECT SPREJ (oddálení ejakulace). Použil jsem prozatím 1x, dle návodu tj. 4x stříknutí sprejem na různá místa žaludu penisu, styk byl cca po 10 minutách. Výdrž jsem měl ale cca poloviční. Mohli byste zveřejnit přesnější návod k použití a také odhad po jakou dobu má cca sprej působit?.
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

především děkujeme za Váš nákup. Tak jako u jiných podobných přípravků je i u tohoto spreje reakce těla individuální. Doporučuji Vám nanést sprej podle návodu a ještě jednou vše zpakovat těsně před stykem. Věřím, že budete poté s výsledkem spokojený. 

Doporučujeme tyto produkty
 
bělení (Jana) [27.06.2016]
Dobrý den, potřebuji vybělit intimní partie (ne oblast análního otvoru), nýbrž třísla a okolí vagíny a řitního otvoru. Prosím o doporučení kvalitního přípravku. Děkuji
Odpověď
 
 

Dobrý den,

je mi líto, v naší nabídce nemáme žádné prostředky na bělení intimních partií, ani o jejich zařazení do sortimentu v nejbližší době neuvažujeme. 

 
Umělá vagína (Barbora) [10.06.2016]
Ráda bych přítelovi pořídila umělou vagínu s vibracemi..Poradíte mi,kterou vybrat? Děkuji
Odpověď
 
 

Vážená zákaznice, 

při výběru masturbátoru velmi záleží na materiálu, doporučuji imitaci lidské pokožky (TPR), jde o velmi příjemný materiál, který je při použití velmi reálný. Vibrace jsou skvělým doplňkem, mohou vystupňovat rozkoš a přinést lepší prožitky. Níže najdete výrobky, které bych Vám doporučila. 

Doporučujeme tyto produkty