Poradna

odpovídá Alena
Produktová manažerka
Erotic City

Vaše dotazy zodpovíme v pracovní dny do 24 hodin.

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Prostřednictvím webového formuláře nám můžete zaslat svůj dotaz související s produkty, sexuálními problémy apod.. Uvádějte zde prosím pouze konkrétní dotazy, postřehy, problémy, přání. Vulgární výrazy, napadávání, urážky, reklama či cizí odkazy budou smazány.

Dotazy zodpovídáme v nejbližším možném termínu. Zveřejněné odpovědi řadíme do přehledných tématických celků. Ke každému dotazu prosím uvádějte vždy maximum informací.  V případě, že vyplníte e-mail bude Vám zasláno upozornění o zveřejnění odpovědi. Než položíte dotaz, nejprve si ověřte, zda podobná otázka nebyla odpovězena. Využijte k tomu vyhledávání v otázkách a odpovědích - pole a tlačítko Hledej. Pokud jste odpověď na otázku nenalezli, můžete ji zadat pomocí kliknutí na tlačítko Nový dotaz.

 

Nový dotaz Nejčastější dotazy
 
Sex shop (Kuba) [08.01.2017]
Dobrý den,
V sexshopu Erotic city v Praze na Černém mostě existuje sexshop do kterého můžou i nezletilý občané. Je to pravda ? Předem děkuji
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

obchodní centrum na Černém mostě, kde jsme měli prodejnu, již neexistuje, respektive je tam myslím obchodní dům s nábytkem.

V současné době máme všechny prodejny se vstupem od 18-ti let. 

Děkujeme za pochopení. 

 
vibrator (jiři) [28.12.2016]
Muýete mi prosim poradit mekky a ohebny vibrator
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

jedny z nejměkčích a nejohebnějších vibrátorů, jsou tzv. vibrátory gelové. Samozřejmě i ty mohou být různě měkké a ohebné, záleží na umístění motorku a celkovém řešení. Ideální by bylo, podívat se na výběr vibrátorů přímo na některé z našich prodejen. Obsluha by Vám ukázala naši nabídku. Pokud ale chcete raději nakoupit na našem e-shopu, níže najdete typy ode mě. 

Doporučujeme tyto produkty
 
Dotaz (Jan) [18.12.2016]
Dobrý den, porosím o radu, potýkám se u nové partnerky s problémem přrčasné ejakulace a vyvrcholení. Nabízíte nějaký gel na oddálení silného vzrušení a napětí, případně poradíte? Dosud jsem se s danou situací nepotkal.

Stává se mi to jak při autoerotice tak i při přímé stimulaci orální, vaginální i anální. Sice brzy mám zpět erekci, ale ten úvod mne mrzí.
Děkuji
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

mohu Vám nabídnout účinné prostředky na oddálení ejakulace ve formě gelu nebo krému. Níže v doporučených produktech najdete moje tipy. 

Doporučujeme tyto produkty
 
Realné dildo (pavel) [16.12.2016]
dobrý den
sháním reálné dildo s přísavkou která by jej udržela na svislé ploše (postel skřín) má toto dildo přísavku
DILDO - REBEL BIG DONG

nebo mohla by jsete mi nějaké doporučit
Vibrátor - co k němu? (Soledat) [09.12.2016]
Zakoupila jsem si ve Vaší prodejně LADY DREAMS VIBRÁTOR - RODI PURPLE a zajímalo by mě, kterou dezinfekci a lubrikant si k němu mám pořídit.
Předem děkuji za radu.
Odpověď
 
 

Vážená zákaznice, 

na tento vibrátor není v doplňcích žádné omezení, můžete použít dezinfekci s alkoholem i bez alkoholu a lubrikant na vodní nebo silikonové bázi. Dezinfekci bez alkoholu můžete využít mimo pomůcky i na intimní hygienu. Co se týká lubrikantů, tak vodní báze je univerzánější, je vhodná na všechny typy materiálů, pokud tedy máte i další pomůcky z citlivějších materiálů nebo plánujete jejich zakoupení, doporučuji vodní bázi. Silikonové lubrikaty jsou skvělé v tom, že nevysychají, vytvoří na pomůcce či těle film, který má dlouhotrvající účinek. 

Doporučujeme tyto produkty
 
Vibrátor (Elina) [21.11.2016]
Dobrý den. Chceme si s přítelem přídit první vibrátor. Mohli byste nám doboručit nějaký konkrétní model? Užší a slabé vibrace? Děkuji za odpověď.
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

pro začátečníky je vibrátorů spousta. Nabízí se v různých barvách, se zajímavými vibračními funkcemi i v různých velikostech. Osobně bych Vám doporučila vibrátor, který bude ze silikonu, ten nejpřátelštější k tělu a uchovává si dlouho svoje dobré vlastnosti (je pachově neutrální, nemění barvu, ani tvar, ...). Velká chyba začínajících páru je, že vybírají mezi plastovými vibrátory, které jsou tvrdé a jejich použití může být spíše nepříjemné. Níže najdete produkty podle Vašich požadavků. Vibrace jsou u všech nastavitelné od nejslabších po silnější, určitě si zvolíte ty správné pro sebe. 

Doporučujeme tyto produkty
 
feromony (petr V) [09.11.2016]
Dobry den, muzu se zeptat jak přesně fungují feromony, a zda je úspěch zaručenej? jedny jsem si u vás koupil a prijde mi ze jde jen o placebo...nevim presně co by pouzivani melo zpusobit. dekuji za odpoved
Odpověď
 
 

Dobrý den,  

pokusím se Vám působení feromonů více přiblížit. 

Feromony jsou sexuální komunikační látky, které produkují všichni živočichové, hmyz, ale také lidé, aby přivábili sexuálního partnera. Tyto látky jsou vnímány zvláštním smyslovým orgánem v nose (tzv. Jakobsnovým orgánem), jsou neviditelné, bez vůně a působí podvědomě - již sebemenší množství vyvolává dráždění v mozku, a tím ovlivňují chování. 

Feromony a jejich role
Zvyšují sexuální přitažlivost, umožňují vystupovat přirozeně, zlepšují vztahy nejen sexuální, ale i společenské. V sexu se zřejmě nejvíc uplatňují v počátečních fázích vzájemné přitažlivosti.

Co s feromony získáte?
Budete sebevědomější, uvolněnější a budete na lidi působit mile a přátelsky. Zájem o vás se rázem zvýší. (Feromony produkuje každý z nás, s věkem ale tvorba vlastních feromonů klesá. Už po 25. roku života, klesá výrazně).

Něco navíc!
Feromony využijete nejen při seznamování a hledání partnera, ale i ve stávajícím vztahu vám feromony pomohou znovu zapálit plamínek lásky a touhy. Feromony využijete i při pohovorech do nového zaměstnání, při obchodních schůzkách nebo u zkoušek ve škole.

Jak feromony používat?
Feromony stejně jako parfém naneste na krk, zápěstí nebo za ucho (na tepové body). Doba jejich působení jsou 4-6 hodin. Pokud si pořídíte feromony bez parfému (natural), můžete použít svůj oblíbený parfém. Feromony obsažené v parfémech a gelech jsou vyrobeny uměle, působí ale skvěle už při použití minimálního množství.

Působí feromony opravdu vždycky?
Pokud je Vám někdo nepříjemný nebo Vám připadá například hloupý, může na Vás působit feromony, jak chce, stejně si Vás nezíská. Svůj protějšek hodnotíme daleko komplexněji.


Doporučujeme tyto produkty
 
Rychlejší vzrušení (Petr) [09.11.2016]
Dobrý den! Mojí partnerce někdy trvá déle, než se vzruší. Slyšela, že existuje nějaký gel, který, když se nanese na intimní partie, tak vzrušení přichází dříve. Můžete mi prosím poradit? Děkuji, Petr
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

prstředky, které zvyšují vzrušivost existují a v nabídce Erotic City je najdete. Máme je ve formě krému nebo gelu. Některé výrobky jsou určeny pouze na klitoris, ale máme například i lubrikant, který se dá použít vaginálně. Všechny tyto prostředky mají za úkol prokrvit intimní oblast, tím zvýšit citlivost a vzrušivost. 

Doporučujeme tyto produkty
 
Vibrátor (Marin) [25.10.2016]
Dobrý den, koupil jsem partnerce realistický vibrátor, ale 4 cm obvod je prý na ní moc.
Bohužel jsem pod 3,5 cm žádný takový nenašel...máte něco v nabídce?
Podotýkám že máme zájem skutečně jen o realistický, t.j. ve tvaru penisu.
Děkuji
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

realistické vibrátory s průměrem okolo 3,5 cm v nabídce máme. Níže najdete produkty, z kterých můžete vybírat. Důležitý je také materiál, skvělá je např. napodobenina lidské pokožky (TPR). Jde o velmi jemný materiál, který je naprosto úžasný. Ideální je navštívit některou z našich prodejen a prohlédnout si jednotlivé typy přímo tam. Obsluha je proškolená a vždy připravená poradit. 

Doporučujeme tyto produkty
 
Erekční kroužek (Jakub) [16.08.2016]
Dobrý den,
poradíte mi s nákupem erekčního kroužku?
Netuším jaký druh vybrat, jakou velikost a jaký materiál.
Děkuji předem
Jakub
Odpověď
 
 

Dobrý den, 

erekční kroužky dělíme na pevné a nastavitelné-stahovací. Pevné kroužky mají daný průměr, ale přesto jsou ve většině případech pružné, jak moc, to záleží na materiálu. Nastavitelné kroužky se dají povolit a po nasazení dotáhnout na potřebnou velikost.

Pokud zvolíte pevný kroužek, doporučuji na začátek některou sadu, kde jsou různé velikosti. Určitě využijete ze sady více než jeden kroužek. Ty větší se dají umístit ke kořeni penisu až za varlata nebo přímo na varlata, pro zvýšení citlivosti. I pro samotné zaškrcení penisu můžete zvolit velikost dle nálady a potřeby zaškrcení. U pevných kroužků doporučuji použít lubrikant pro snadné nasazení. 

U nastavitelných kroužků záleží na systému dotažení a zafixování, aby se kroužek nepovoloval. Lubrikant není nutný, ale přesto jej doporučuji, při otočení by mohl kroužek tahat kůži. 

Co se týká materiálu, doporučuji na prvním místě silikon, jako další TPE. Osobně bych zvolila některou sadu kroužků. Ideální ale je, navštívit některou z našich prodejen a podívat se na zboží přímo tam. Proškolená obsluha Vám zboží ochotně ukáže, můžete si vyzkoušet pružnost materiálu apod.

Děkuji za dotaz, v případě doplňujících otázek se na mne neváhejte obrátit. 

Doporučujeme tyto produkty