We-Vibe masážní strojek - Touch purple

We-Vibe
Výprodej
Doprava zdarma
Dárek se vztahuje na zboží, které Vám doručí Česká pošta, nebo jiná přepravní služba.
Porovnejte Zašlete odkaz Vytiskněte si
Poradíme Vám
image
Zákaznické centrum
 
PoziceProduktový specialista
E-mailzasilky@cityrealex.com
Telefon+420 296 338 444
Fax+420 296 338 400
 
Celosvětově nejoblíbenější vibrátory s enormní vytrvalostí a extrémní sílou. Vyžeňte nudu z ložnice, okořeňte Váš milostný život.

We-vibe Touch nabízí mnoho možností dotyků pro vaše tělo, mnoho možností stimulací pro slastné hrátky. Podélný zakřivený tvar oceníte i při masážích, stane se Vaším nedocenitelným společníkem. We-Vibe Touch má široké spektrum vzrušujících vibrací a programů – nabízí 4 různé rychlosti a 4 různé programy (tease, wave, pulse, chacha). Dobíjecí a vodotěsný vibrátor.
Hodnocení uživatelů star star star star star
Kód produktu: 064749
Cena s DPH: 2 499 Kč
Celková cena 2 499 Kč
Počet ks
Dostupnost IHNED K EXPEDICI
 
Dostupnost na prodejně
Ověřit
 
 
 
 

Touch přichází s doposud nejsilnějšími vibracemi, v každém kousku se skrývá  vibrační exploze a díky mnohým recenzím můžeme s čistým svědomím říci, že  dosažení orgasmu je s těmito pomocníky téměř samozřejmostí

Na  tyto výrobky vždy používejte kvalitní lubrikační gel pro příjemnější zavedení a lepší prožitek při erotických hrátkách a milování.

Na údržbu a hygienu doporučujeme kvalitní dezinfekční prostředek, který vás uchrání před nepříznivými ataky virů, bakterií, choroboplodných zárodků a plísní.

  1. Díky nově zvolené technologii nabíjení Vám postačí pouhých 90 minut na úplné nabití přístroje. Přístroj poté poskytne cca dvě hodiny provozu po jednom nabití.
  2. Touch můžete zapnout tlačítkem na špičce (nepatrný výčnělek na plosce určené také k připojení nabíječky). Změny jednotlivých programů docílíte dalším stiskem. K vypnutí přístroje dojde stisknutím tlačítka na dobu 2 sekund.
  3. Touch disponuje osmi vibračními režimy – jemnou vibrací (3000 ot./min), střední vibrací (3600ot./min.), silnou vibrací (4200 ot./min), ultra silnou vibrací (4800 ot./min.), programem vlny, programem impulsy, programem stimulační impulzy a programem s názvem Cha – cha.

Alternativní zboží
Bswish Masážní strojek - Bsoft black Bswish Bswish Masážní strojek - Bsoft black 999 Kč
Násadka na Womanizer Womanizer Násadka na Womanizer 99 Kč
 
Naposledy navštívené