Lady Dreams Venušiny kuličky set - Pisces White/Red/Black

Lady Dreams
Doprava zdarma
Porovnejte Zašlete odkaz Vytiskněte si
 
Vzrušující stimulace, efektivní trénink dna pánevního, více potěšení při milování to jsou venušiny kuličky PISCES. Je to erotická pomůcka pro vaginální stimulaci, kterou můžete mít vždy a všude zavedené. Jsou z materiálu, který je dobře snášený tělem, je antimikrobiální a snadno se ošetřuje. Kuličky PISCES se snadno zavádí a díky elastickému provázku i snadno vytahují, jsou tiché a díky svému tvaru zaručují maximální komfort při nošení. Venušiny kuličky PISCES se zavádějí vaginálně jako běžné tampóny. Kuličku přitom uchopíte mezi palec, ukazováček a prostředníček, šňůrka na vytahování přitom směřuje dolů a umístíte do vchodu pochvy. Potom PISCES pomocí ukazováčku zastrčíte do vagíny. Optimálně jsou umístěny tehdy, když výrobek sice cítíte, ale nemáte pocit, že by vadil a když můžete snadno uchopit šňůrku na vytahování. Uživatelka by měla pro vyndání produktu zaujmout uvolněnou polohu a poté zatažením za šňůrku opět snadno vytáhnout. PISCES je možno nosit při všech běžných aktivitách, kdykoliv a kdekoliv uživatelka chce. Při chůzi, běhu, chůzi po schodech a jiných tělesných pohybech se obě kulovitá závaží uvnitř PISCES rozkmitají a tak podle intenzity pohybu těla stimulují svalovinu vagíny a dna pánevního od jemně dráždivé až k intenzivní a vzrušující. - Hmotnost: červené kuličky – 72 g, černé kuličky – 92 g.
Hodnocení uživatelů star star star star star
Kód produktu: LD.0406270225
Cena s DPH: 1 995 Kč
Celková cena 1 995 Kč
Počet ks
Dostupnost IHNED K EXPEDICI
 
Dostupnost na prodejně
Ověřit
 
 
 
 

Vzrušující stimulace, efektivní trénink dna pánevního, více potěšení při milování to jsou venušiny kuličky PISCES. Je to erotická pomůcka pro vaginální stimulaci, kterou můžete mít vždy a všude zavedené. Jsou z materiálu, který je dobře snášený tělem, je antimikrobiální a snadno se ošetřuje. Kuličky PISCES se snadno se zavádění a díky elastickému provázku i snadno vytahují, jsou tiché a díky svému tvaru zaručují maximální komfort při nošení. LADY DREAMS PISCES se zavádějí vaginálně jako běžné tampóny. Kuličku přitom uchopíte mezi palec, ukazováček a prostředníček, šňůrka na vytahování přitom směřuje dolů a umístíte do vchodu pochvy. Potom PISCES pomocí ukazováčku zastrčíte do vagíny. Optimálně jsou umístěny tehdy, když výrobek sice cítíte, ale nemáte pocit, že by vadil a když můžete snadno uchopit šňůrku na vytahování. Uživatelka by měla pro vyndání produktu zaujmout uvolněnou polohu a poté zatažením za šňůrku opět snadno vytáhnout. PISCES je možno nosit při všech běžných aktivitách, kdykoliv a kdekoliv uživatelka chce. Při chůzi, běhu, chůzi po schodech a jiných tělesných pohybech se obě kulovitá závaží uvnitř PISCES rozkmitají a tak podle intenzity pohybu těla stimulují svalovinu vagíny a dna pánevního od jemně dráždivé až k intenzivní a vzrušující. Zároveň a zcela mimochodem si navíc trénujete výše uvedené skupiny svalů. Již při stání a běžných pohybech způsobují hmotnost a kmitání to, že se dno pánevní opakovaně reflexně stáhne, aby proti přitažlivosti zabránilo vyklouznutí kuliček. PISCES můžete nosit i při milostných hrátkách s partnerem a tak např. zvýšit dráždění orálního uspokojování. Žena si tak může užívat jemného kmitání ve své vagíně, zatímco mužův jazyk dráždí její klitoris nebo zvýšit její požitek při análním styku tím, že PISCES přitom stimulují vaginálně. Důležité je, že PISCES jsou určené výhradně k vaginálnímu používání a nesmí se používat análně, výrobek by totiž mohl vklouznout do anusu. LADY DREAMS PISCES jsou celosvětově první erotickou pomůckou s trvalými antimikrobiálními vlastnostmi. Povrchy mající antimikrobiální, zárodky zneškodňující vlastnosti, mohou tedy samy zabránit mikrobiálnímu osídlení. To je způsobeno tím, že při kontaktu dojde k narušení metabolismu mikroorganismů a ty pak již nejsou schopné přežít. Do elastomeru, který se používá při výrobě kuliček PISCES a který je dobře snášený pokožkou, se přidává příměs (aditivum). Toto aditivum se skládá z molekul, které svou stavbou a reaktivitou zabraňují osídlení bakteriemi a jinými mikroorganismy. Díky své velikosti jsou molekuly pevně zakotveny v materiálu a nemohou uniknout. Tak si můžete být jisté, že vaše citlivá poševní flóra nebude poškozena a že aditivum je pro člověka neškodné. Výrobek nevyvařujte a nikdy k čištění nepoužívejte stroje na čištění (myčky, pračky, rychlovarné konvice apod.). 


Alternativní zboží
Venušiny kuličky - SMILE loveballs SPORTY Black You2toys Venušiny kuličky - SMILE loveballs SPORTY Black 595 Kč
Venušiny kuličky - SMILE Loveballs SPORTY Pink Neon You2toys Venušiny kuličky - SMILE Loveballs SPORTY Pink Neon 595 Kč
 
Alternativní zboží
Lady Dreams Venušiny kuličky Set - Ara Lady Dreams Lady Dreams Venušiny kuličky Set - Ara 1 995 Kč
Lady Dreams Venušiny kuličky set - Pisces White/Pink Lady Dreams Lady Dreams Venušiny kuličky set - Pisces White/Pink 1 995 Kč
 
Naposledy navštívené


 

 
Sortiment
Použití
Značky

EET