Nabídka

Více informací a kompletní nabídku naleznete na www.eroticcity.cz

Erotic City

Vánoce se neúprosně blíží a čas na nákup dárků se zkracuje. Dovolte nám pozvat Vás do našich moderních prodejen, kde pohodlně nakoupíte pro svoje lásky a přátelé. S námi budou Vaše Vánoce vzrušující a nad očekávání radostné. Prodlužujeme pro Vás otevírací dobu kamenných prodejen 23.12.2016 do 22:00. Otevřeno máme na většině prodejen i na Štědrý den 9:00-14:00. Otevírací dobu na Vaší oblíbené prodejně zjistíte snadno na našem webu: VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

SWEET ANASTAZIE KOŠILKA JUDITH

SWEET ANASTAZIE 

PUNČOCHY JASMINE

SWEET ANASTAZIE 

CATSUIT TERESA

Grus - elegantní společník Womanizer - za minutu na vrcholu Masážní srdíčko - romantika i erotika

Stejně jako šperky nosíme jen při určité příležitosti, tak i svůdné prádlo má svůj zvláštní a neodolatelný význam. Košilka patří mezi oblíbené kousky erotického prádla jak u můžu, tak u žen. Svádí k vášnivému milování a erotickým  hrám.

více informací

Punčochy jsou symbolem ženské krásy. Nohy zdobené svůdnými punčochami jsou neodolatelné. Pro milostné svádění jsou ideální v kombinaci s podvazkovým pásem nebo jiným prádlem s podvazky. Jemné punčochy jsou příjemné a sexy.

více informací

Poznejte tento úžasný klenot v oblasti odívání. Síťovaná kombinéza patří k nejžhavějším kouskům erotického prádla. Jakmile ji vyzkoušíte, okamžitě si ji zamilujete. Má otevřený rozkrok a při milování ji není nutné sundávat.

více informací

MASÁŽNÍ HLAVICE 

PYXIS

DÁRKOVÝ POUKAZ 

EROTIC CITY

PÁROVÝ VIBRÁTOR 

SYNC

Kuličky Melody - zdraví i erotika Bathmate - erekce a zvětšení penisu Kroužek Eurus - společné vrcholy

Elegantní masážní hlavice pro vzrušující masáž intimní partií a příjemnou masáž těla. Ženám přivodí nejintenzivnější orgasmy během krátké chvilky. Muži si pochvalují stimulaci hráze. Masážní hlavice je dobíjecí a nabízí 7 vibračních programů. 

více informací

Darováním tohoto poukazu věnujete radost, potěšení a možnost rozhodnout se pro tu správnou pomůcku. Je to elegantní řešení a můžete se vyhnout nepříjemné situaci při rozbalení nevhodného dárku. Doba platnosti je 6 měsíců od zakoupení.

více informací

We-Vibe Sync je navržen tak, aby přinesl potěšení oběma partnerům během pohlavního styku. Žena si vychutná silnou stimulaci na klitorise a bodu G současně, muž bude cítit vzrušující vibrace na penisu a společně si užijí společné vzrušení. 

více informací

VÝKONNÝ VIBRÁTOR 

PERSEUS EXTRA

PŘIRÁŽECÍ VIBRÁTOR

SOLIS PINK

KLASICKÝ VIBRÁTOR 

RODI PURPLE

Pouta - oddejte se prožívání rozkoše Padesát odstínů šedi - stálá klasika Důtky - pro milostné škádlení

Výkonný vibrátor se třemi motorky s unikátním tvarem zajistí stimulaci na dvou intimních zónách současně. Nabízí 7 vibračních programů. Těšit se můžete na postupné zvyšování vibrací i na střídavé pulzační programy.

více informací

Dokonale výkonný pulzátor, který simuluje přirážecí stimulaci. Znamená to, že napodobuje samotný akt mezi mužem a ženou. Rytmické pohyby tam a zpět jsou překvapivě přirozené a vzrušující.

více informací

Skvěle tvarovaný vibrátor pro vášnivé ženy. Mírně zakřivený vibrátor se sedmi vibračními programy a tvarovanou špičkou vám umožní nekonečné vlny orgasmů. Je voděodolný, proto uspokojí vaše touhy nejenom v ložnici.

více informací

SADA AFRODIZIAK 

VZRUŠIVOST A PROŽITEK

EROTICKÁ HRA 

 ZÁBAVA I VZRUŠENÍ

MASÁŽNÍ SVÍČKY 

RELAXACE A ROZKOŠ

Glass Vision - hypoalergenní pomůcky Anální kolík Puppis - nová dimenze prožitků Movember - kníry za dobrou věc

Afrodiziakální kapky a stimulační krém ve výhodné akci. Kapky pro ženy a muže ke zvýšení sexuálního apetitu, vzrušivosti a prožitku při milování, krém pro silnější erekci, sexuální rozkoš a umocnění orgasmu.

více informací

Cílem hry je plnit výzvy a nasbírat co nejvíce poukázek na potěšení. Hra Svůdník pro vás bude stejně vzrušující jako pozdější vybírání vyhraných potěšení u vašeho partnera nebo partnerky. Užijte si vášnivou atmosféru.

více informací

Masážní svíčka Massage candle promění vaši masáž v luxusní zážitek. Příjemná vůně bude hýčkat vaše smysly a kombinace přírodních olejů, esenciálních silic a včelího vosku zanechají vaši pokožku sametově hebkou. 

více informací

    AKCE NA PRODEJNÁCH - DÁREK K NÁKUPU NAD 2500,- Kč

Dárkový poukaz Erotic City

OBJEVUJTE

 

AKTUALITY

KLASICKÉ VIBRÁTORY

MASÁŽNÍ OLEJE

WOMANIZER

KROUŽKY

NOVINKA - PRÁDLO SWEET ANASTAZIE

VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA
DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁREK K NÁKUPU

Upozornění: Tento e-mail byl automaticky vygenerován. Prosím neodpovídejte. Odhlásit se z newsletteru můžete zde.

Provozovatel sítě Erotic City je společnost City Realex, a.s..
Kontakt: City Realex, a.s., P.O.BOX 116 Pošta: Praha 011, 118 01 Praha 1,
Telelefon ČR: + 420 296 338 444, +420 737 221 221, E-mail: info@cityrealex.com.
Naleznete nás i na Facebooku.