Nabídka

Více informací a kompletní nabídku naleznete na www.eroticcity.cz

Novinky Erotic City - Okouzlující a lahodné

Novinky pro všechny páry, které rády zkouší něco nového a zároveň netradičního. Série výrobků „Darling“ je určená především pro něžné experimentování a rozmazlování. Výrobky jsou neskutečně hebké a příjemné na dotek. Okouzlí vás nejenom zajímavým designem, ale i skvělými funkcemi. Ochucené lubrikanty nabízí lahodné příchutě, které zpestří a zpříjemní orální sex. Stimulační lubrikant přináší více vzrušení a nezapomenutelné vrcholy pro oba. Dopřát si jej může každý s touhou po smyslnosti a vášnivých chvílích. 

SINISTRA

SIRIUS

NIHAL

Stimulátor - Sinistra Stimulátor - Sirius Stimulátor - Nihal

SINISTRA si vás získá roztomilým tvarem zajíčka a úžasnými funkcemi. Jeho silnou zbraní jsou jeho ouška. Nejenomže disponují 6 vibračními programy, ale také se pohybují dopředu a dozadu v různých rytmech dle zvoleného programu.

více informací

Jazýček SIRIUS se pohybuje dopředu a dozadu v různých rytmech dle zvoleného programu. Disponuje šesti vibračními programy.  Ideální je ke stimulaci bradavek, klitorisu, oblasti vagíny, poševního vchodu, oblasti análního otvoru a penisu.

více informací

NIHAL si vás získá zajímavým tvarem květu s drobnými tyčinkami a úžasnými funkcemi. Disponuje osmi vibračními programy, dvě pacičky s tyčinkami se díky nim rozkmitají a připraví vám naprosto dokonalou stimulaci. Ideální na klitoris i penis.

více informací

MAIA

ASTERION

NASH

Stimulátor - Maia Stimulátor - Asterion Stimulátor - Nash

MAIA dokáže stimulovat bod G a klitoris současně, ale unikátní je v tom, že je stimulátor klitorisu vybaven jemnými výstupky, které nejen že vibrují a jemně stimulují oblast klitorisu, ale navíc se ještě otáčí. MAIA disponuje osmi vibračními programy. 

více informací

ASTERION je vybavený hned dvěma neobyčejnými výběžky, které se po zapnutí rozpohybují nahoru dolů. Špička stimulátoru je tvarovaná tak, aby stimulátor lehce vklouznul do vagíny. Ideální je k vaginální stimulaci a klitoriální.

více informací

NASH nabízí stimulaci bodu G a klitorisu současně, ale unikátní je v tom, že nabízí ještě něco zcela nového… Na špičce stimulátoru se nachází výběžek, který se po zapnutí stimulátoru rozpohybuje nahoru dolů a stimulace rázem dostane jiný rozměr. 

více informací

CHOCOLADE

CINNAMON

ENERGY DRINK

Love Gel Chocolade - Čokoláda Love Gel Cinnamon - Skořice Love Gel Energy Drink - Energetický nápoj

Kdo by nemiloval čokoládu? Je tak lahodná, chutná a vzrušující. Opravdová čokoláda by ale na intimních partiích mohla způsobit nepříjemný zánět, za to lubrikant s touto úžasnou příchutí je na genitálie přímo určený. 

více informací

Vůně skořice má povzbuzující účinek pro tělo i mysl, zahání chmury, zlepšuje náladu a působí jako přírodní afrodiziakum. Bude příjemným zpestřením orálního sexu a díky lahodné chuti i smyslným zážitkem.

více informací

Energy drinky jsou dnes velmi oblíbenou záležitostí, proto lubrikant s touto příchutí jistě zaboduje. Příjemné erotické osvěžení v podobě orálního lubrikantu neurazí, naopak může být odrazovým můstkem k dalšímu experimentování.    

více informací

COLA

STRAWBERRY

WARMING

Love Gel Cola - Kola Love Gel Strawberry - Jahoda Love Gel Warming - Hřejivý

Kolová příchuť je populární a narážíme na ni na každém kroku, u lubrikantů je spíše neobvyklá, ale o to víc žádaná. Tuto tradiční příchuť miluje téměř každý a s tímto lubrikantem si ji užijete bez kofeinového efektu. 

více informací

Lahodné milování můžete prožít s jahodovou příchutí, u lubrikantů je velmi oblíbená. Šťavnatá jahodová příchuť přináší smyslnost a vášeň a díky ní můžete prožít hravé partnerské chvilky a nevšední zážitky. 

více informací

Hřejivý lubrikant prokrví pokožku a bude ji stimulovat. Zvýší citlivost intimních partií a u mužů navíc podpoří erekci. Přinese nové nevšední zážitky a nezapomenutelné vrcholy. Užijte si hřejivé doteky a vzrušující stimulaci. 

více informací

        ORIGINÁLNÍ DÁREK K NAROZENINÁM, SVATBĚ, VÝROČÍ, VÁNOCŮM...

Dárkový poukaz Erotic City

OBJEVUJTE

 

AKTUALITY

MAN DREAMS

LADY DREAMS

LOVE IS PERFECT

FUNNY PRESENTS

KALENDÁŘ SEXY GIRLS 2017

NOVINKY ZE SVĚTA EROTIC CITY
NOVÁ PRODEJNA V PŘEROVĚ

WOMANIZER ZA SUPER CENU

Upozornění: Tento e-mail byl automaticky vygenerován. Prosím neodpovídejte. Odhlásit se z newsletteru můžete zde.

Provozovatel sítě Erotic City je společnost City Realex, a.s..
Kontakt: City Realex, a.s., P.O.BOX 116 Pošta: Praha 011, 118 01 Praha 1,
Telelefon ČR: + 420 296 338 444, +420 737 221 221, E-mail: info@cityrealex.com.
Naleznete nás i na Facebooku.