HOT Tělové mléko s feromony - Woman pheromon bodylotion (100ml)

Hot
Výprodej
Porovnejte Zašlete odkaz Vytiskněte si
Poradíme Vám
image
Zákaznické centrum
 
PoziceProduktový specialista
E-mailzasilky@cityrealex.com
Telefon+420 296 338 444
Fax+420 296 338 400
 
Tělové mléko Hot pheromon bodylotion woman obsahuje sexuální látky zvané feromony, které vábí mužské pohlaví a oživují sexuální touhu Vašeho partnera.
Hodnocení uživatelů star star star star star
Kód produktu: 059843
Cena s DPH: 599 Kč
Celková cena 599 Kč
Počet ks
Dostupnost 5 až 7 dnů
 
Dostupnost na prodejně
Ověřit
 
 
 
 

Tělové mléko HOT PHEROMON BODYLOTION WOMAN obsahuje sexuální látky zvané feromony, které vábí mužské pohlaví a oživují sexuální touhu Vašeho partnera. Použijte HOT PHEROMON BODYLOTION WOMAN k získání a svedení muže Vašich snů. Budete působit přitažlivě, eroticky a velmi sexy. Po rozetření se uvolní erotická vůně, která probudí smysly Vašeho mužského protějšku a vyvolá chut‘ a touhu po Vás. Feromony jsou sexuální komunikační látky, které vyměšují všichni živočichové, hmyz, ale také lidé, aby přilákali opačné pohlaví. Tyto látky jsou vnímány zvláštním smyslovým orgánem v nose, jsou neviditelné, bez vůně a působí podvědomě. Již sebemenší množství vyvolá ve zlomcích sekundy dráždění v mozku a tím ovlivní sexuální chování. Použití: K partnerské masáži nebo péči o pleť naneste trochu mléka na ruku nebo na místo na těle a jemně vmasírujte.


Alternativní zboží
HOT Parfém s feromony - Twilight extra strong man+woman (2x10 ml) Hot HOT Parfém s feromony - Twilight extra strong man+woman (2x10 ml) 999 Kč
 
Naposledy navštívené


 

EET