Anální pomůcky

nový eshop erotic-city.eu

Anální sex už dávno není tabu a dráždění anální oblasti se stává stále oblíbenější sexuální praktikou. Je třeba si uvědomit, že na análním sexu a používání análních pomůcek není vůbec nic špatného. Vybrat si můžete z rozmanitých análních pomůcek, kterými si bezesporu zpestříte svůj sexuální život. Anální pomůcky jsou tvarovány přesně tak, aby Vás co nejlépe dráždily na těch pravých místech. Anální pomůcky pro anální sex nebo pro nácvik análního sexu se snadno a lehce zavádějí.
Doporučujeme začít s drobnými análními kuličkami nebo s užším análním dildem. Pak už záleží jen na Vás, jestli si z análních pomůcek oblíbíte anální vibrátory nebo anální kolíky. V nabídce análních pomůcek je také několik análních sad, které obsahují několik análních pomůcek pro větší rozmanitost Vašich análních hrátek. Pánové mohou vybírat mezi pomůckami pro masáž prostaty. Velké oblibě mezi análními pomůckami se také těší anální spreje, které svým  působením uvolňují svěrače, usnadňují průnik do konečníku a snižují nepříjemnou citlivost.
Před použitím análních pomůcek je vhodné použít anální sprchu pro výplach konečníku. Při používání análních pomůcek nezapomeňte použít dostatečné množství kvalitního lubrikačního gelu.
 
 
Naposledy navštívené

We Vibe Thrill

 

EET

Sledujte Erotic City na Facebooku

Doprava erotického zboží zdarma.